یاهو-بلاگفا-یاهو-وبلاگ
if ( intCount==-1) strResult="آرشیو نظرات"; if ( intCount==0) strResult="نظر بدهید"; if ( intCount==1) strResult="یک نظر"; if ( intCount>1) strResult=intCount + " نظر" ; strUrl="http://commenting.blogfa.com/?blogid=" +strBlogId + "&postid=" + lngPostid + "&timezone=" + intTimeZone ; strResult ="" + strResult + " " ; document.write ( strResult ) ; } function OpenLD() { window.open('LinkDump.aspx','blogfa_ld','status=yes,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px'); return true; }خوشبختی

زندگی را با همه ی زیبایی اش در آغوش می کشم...

زنی نزد من آمد تا شفاعتی کنم اورا که توانگر شود.این زن چندان به امور خانه اش توجهی نمی کرد و منزل او در هم ریخته و نامنظم بود.

به او گفتم : "اگر می خواهی ثروتمند شوی باید منظم باشی .همه دولتمندان منظم هستند، و نظم نخستین قانون کائنات است.و افزودم : تا وقتی در جاسنجاقیت کبریت سوخته افتاده باشد متمول نخواهی شد."

آن زن طنز را بسیار خوب درک کرد و بی درنگ به سر و سامان دادن دقیق جیزها و نظم و ترتیب و نظافت خانه اش پرداخت، و بسیار زودتر از آنچه تصور می گرد به موفقیت مالی چشمگیری دست یافت.

 

ببینم در جاسنجاقی شما کبریت سوخته است ....؟! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لازم ترین کار این است که روز خود را با کلام درست آغاز کنیم ...

مثلا روز خود را با این عبارت آغاز کنید :

تو امروز انجام خواهی پذیرفت ، زیرا امروز روز تکمیل و کمال است . و من برای روزی چنین عالی و تمام عیار ،شکر می کنم . امروز معجزه پس از معجزه خواهد آمد و شگفتیها لحظه ای باز نخواهند ایستاد.


این کار را به یک عادت تبدیل کنید تا شاهد بروز معجزه ها و شگفتیها در زندگی خود شوید. 

عبارت تاکیدی را بکار نبرید مگر اینکه آن را از هر جهت مطابق ذوق و سلیقه خود بیابیم . معمولا باید در عبارات تاکیدی تغییراتی پدید آورد تا با سلیقه های گوناگون جور درآید . 

مثلا تکرار جمله زیر برای افراد زیادی موفقیت آورده است . 


من کاری دارم عالی به شیوه ای عالی . با خدمتی عالی برای پاداشی عالی .


این حق الهی آدمی است که دارا باشد و بیش از مورد نیاز خود داشته باشد.این خواست خداست که انبارهایش پر از غله باشد و جامش لبریز و زندگی اش سرشار از نعمتهای گوناگون.

آنگاه که انسان تصویر تنگدستی را از صفحه هشیاری خود بزداید، فرمانروای """ عصر طلایی""" خواهد بود و هر آروزی درست دلش برآورده خواهد شد.

 . 

زودی میام...

نوشته شده در دوشنبه 14 تیر‌ماه سال 1389ساعت 03:41 ق.ظ توسط نهال نظرات (8)