یاهو-بلاگفا-یاهو-وبلاگ
if ( intCount==-1) strResult="آرشیو نظرات"; if ( intCount==0) strResult="نظر بدهید"; if ( intCount==1) strResult="یک نظر"; if ( intCount>1) strResult=intCount + " نظر" ; strUrl="http://commenting.blogfa.com/?blogid=" +strBlogId + "&postid=" + lngPostid + "&timezone=" + intTimeZone ; strResult ="" + strResult + " " ; document.write ( strResult ) ; } function OpenLD() { window.open('LinkDump.aspx','blogfa_ld','status=yes,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px'); return true; }
X
تبلیغات
رایتلخوشبختی

زندگی را با همه ی زیبایی اش در آغوش می کشم...

 فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد که مبارزه با بد حجابی شدت بیشتری پیدا خواهد کرد و جریمه نقدی برای خانمهای بد حجاب در نظر گرفته شده است.سردار خاطر نشان کرد که ..*گشت هاتف*.. نیز مبارزه با رابطه نامشروع دختر و پسرها را زیر نظر خواهد گرفت و هر دختر پسری که توسط این گشت گرفته شود تحویل پزشکی قانونی خواهد شد و اگه رابطه جنسی بین این افراد باشه به صورت عقد دایم در خواهند آمد.....جریمه های بد حجابی به این شرح می باشد: 

 


عینک بالای سر 18000 تومان
مانتو کوتاه 35000 تومان
مانتو روشن مخصوصا (قرمز و سبز ) 35000تومان
لاک هر ناخن 5000 تومان
سولاریوم پوست 25000 تومان
موی روشن از 50000تومان تا 150000تومان    
 

 
 
 
 

.  

 خوب من یه حساب سر انگشتی کردم به قرار زیر: 

 

 

۱-عینک بالای سر: این یه عادت سفت و سخت منه و خیلی از مواقع عینک آفتابی من بالای سرم هست! هم حکم تِل رو داره هم این که هی تو دستم نمیگیرم که مدام دسته اش بشکنه! پس روزانه ۱۸۰۰۰ تومان بابت عینک جریمه میشم اونم اگه شانس بیارم فقط یک بار در روز با خواهران و برادران ارزشی سلام علیک کنم! 

 

 

۲-مانتو هام کوتاه نیستند(بلند هم نیستند) اما اخیرا یه تونیک مشکی کوتاه خریدم که روش با بند و تکمه های چوبی کار شده و خیلی خیلی هم شیکه تازه!! سر کار که نمی پوشمش اما هر عصر و بیرون از محل کار می پوشمش! پس روزی ۳۵۰۰۰تومان هم بابت این تونیکه. 

 

 

 

۳-مانتوی قرمز که ندارم اما یه مانتوی سبزززززززززززز دارم که تابستون ۲ سال قبل خریدمش و اصلا نپوشیدم و اتفاقا الان ۳ روزه گذاشتمش سر دست که بپوشم! حیفه!! ۳۵۰۰۰تومان هم این جا. 

 

 

۴-لاک ناخن! لاک و عطر دو تا از بهترین دلخوشی های من تو دنیا هستند! اصلا من بدون این دوتا افسردگی میگیرم! شاید خودکشی کنم حتی!! خوب هر ناخن ۵هزار تومان،که میشه دستی ۲۵ هزار تومان،یه جفتش میشه ۵۰ هزار تومان!! تابستونم هست من غالبا سندل می پوشم که اونجا هم متاسفانه باز ۱۰ تا انگشت داریم که اونم یه ۵۰ تومنی آب می خوره و به عبارتی میکنه سر جمع۱۰۰هزار تومان روزی برای دست و پا !!! 

 

 

۵-این مورد مشمول من نمیشه تا الان!! هرچند با این آفتاب مستقیم و داغ شیراز و ضد آفتاب استفاده نکردن من اونم به امید خدا تا آخر تابستون میره رو صورت حساب!!  

 

۶-موهای من از بدو آفرینش مشکی پرکلاغی بوده و هست!!  

یه جمع که بزنیم میشه:  

۱۸۰۰۰ 

۳۵۰۰۰ 

۳۵۰۰۰ 

۱۰۰۰۰۰ 

--------- 

۱۸۸۰۰۰ 

 

یعنی من روزی ۱۸۸هزار تومان باید نقد با خودم ببرم ! تابستون هم که ماهی ۳۱ روز هست! یعنی ۳ تا ۳۱ روز! میشه ۹۳ روز! ۹۳ تا ۱۸۸ هزار تومان!!!!! میشه در کل ۱۷۴۸۴۰۰۰ تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

فکر کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!         

 

بعد حساب کردم حقوق خودم که کفاف یک هفته عینک رو هم نمیده!! پدر جانمان هم اگه کل تابستون رو ۲۴ ساعته کار کنه بازم نداریم که بدیم!!!! خونه و ماشین ها و اسباب اثاثیه ی خونه و کاسه و بشقاب و جهیزیه مامانم و کارد و چنگال ورختخواب تشک ها و همه ی اینا رو  هم حساب کردم بازم نشد!! 

 

فکر کنم نهایتا ته تهش اینه که باید برم تو اداره ی مربوطه(امر به معروف نهی از منکر) ظرف بشورم! 

مثل کسایی که میرن رستوران پول ندارن !!!  

 

 

 

توصیه یک برای کسانی که مادرزادی سبزه و نمکی هستند: 

  

شما عزیز من برو یه گواهی از بیمارستان محل تولدت با امضای پزشکی که سرزایمانت حضور داشته(حالا اگه سزارینی بودی،متخصص بیهوشی هم بود مشکلی نیست بالاخره وقتی اومدی دیده تورو) و اولین متخصص اطفالی که ویزیتت کرده بگیر مبنی بر این که از همون ابتدا این شکلی بودی! اگه گرفتی گواهی رو،یه کپی برابر با اصل بگیر همیشه تو کیفت نگه دار!! 

اگه اونا رو پیدا نکردی مثلا چون به رحمت خدا رفتن،یا مثل اکثریت این قشر فلنگ رو بستن و الان خودشون تو جزایر قناری دارن سولاریزه می کنند کنار دریا،برو تو اولین محله ای که زندگی کردی استشهاد محلی جمع کن بذار تو کیفت!!! 

اگه اون کوچه هم آپارتمان سازی شده بود و اثری از آثار ساکنانش نبود برو سر وقت معلمان دوره ابتدایی ات! چون معمولا کسی در اون سنین سولاریزه نمی کنه پوستش رو!!  

اگه اونم به هر دلیلی نشد،شما دیگه خواهر من صبح به صبح خودت سنگین و رنگین یه ۲۵ هزارتومانی بذار تو زیپ کیفت خیال خودت و من و همه رو راحت کن دیگه!!!  

 

 

 

 

توصیه دو برای کسانی که مادر زاد موهای روشن دارن: 

 

شما هم عزیز من مراحل بالا رو برو منتها شما یه اوپشن اضافه تر داری و دستت باز تره و اونم اینه که می تونی موهاتو مشکی کنی!!  خیلی راحت!  

 

 

 

توصیه سه برای پسر و دخترهایی که هم رو به شدت دوست دارند اما با مخالفت خانواده ها روبه رو هستند: 

 

من جای شما بودم از فردا روزی ۳ دور دست طرف رو میگرفتم راست راست جلو چشم این خواهران و برادرانمون رژه میرفتم تا *هاتف* عقدمون کنه! باور کن! اصلا اگه از جنگیدن برای رسیدن خیلی خسته اید و حال پیاده روی هم ندارید کار رو یکسره کنید! برید صاف تو چشمشون سفت و محکم هم رو ببوسید!! دیگه حله همه چی! تبریک می گم!!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده در سه‌شنبه 25 خرداد‌ماه سال 1389ساعت 12:59 ق.ظ توسط نهال نظرات (10)