یاهو-بلاگفا-یاهو-وبلاگ
if ( intCount==-1) strResult="آرشیو نظرات"; if ( intCount==0) strResult="نظر بدهید"; if ( intCount==1) strResult="یک نظر"; if ( intCount>1) strResult=intCount + " نظر" ; strUrl="http://commenting.blogfa.com/?blogid=" +strBlogId + "&postid=" + lngPostid + "&timezone=" + intTimeZone ; strResult ="" + strResult + " " ; document.write ( strResult ) ; } function OpenLD() { window.open('LinkDump.aspx','blogfa_ld','status=yes,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px'); return true; }
X
تبلیغات
رایتلخوشبختی

زندگی را با همه ی زیبایی اش در آغوش می کشم...

کلا این اسفند ماه به خصوصیه!

 از جنب و جوش...

 از هیاهو....

همه در تکاپو و در هیجانند انگار....

 خوشمزه ترین قسمتش برای من همین باز بودن مراکز خرید از صبح تا نصفه نیمه های شبه...

حالا بماند که سال هاست هیچ استفاده ای از این جریان نکردم و نرفتم قاطی مردم...اما خوب بهم حس خوبی میده!

می دونی! من از رکود و کسالت و کپک زدکی منتفرم! هرچند که خودم سال ها و روزهای زیادی رو در این وضعیت از دست دادم....اما خوب ازش بیزارم...

و حالا این وضعیت رو دوست دارم چون بهم حس خوبی میده!

باز اینم بماند که الان سال هاست به خاطر پاره ای مسایل عید به من عملا زهرمار شده .... 

 

 

اما هیچکدوم از این ها مهم نیست زیاد.... 

 

گذشته در گذشته....رفته دیگه نیست! مهم الان هست! همین الان.... 

 

 

نه این که حالا فکر کنی من این جا خوش و خرم و ریلکس نشستم و پام رو انداختم رو پام دارم تز می دم برات ها! نه!! 

 

همین منی که الان داره این نظریه های روشنفکرانه و روانشناس مآبانه رو صادر می کنه،هزار که خوبه،هزاران دغدغه داره....  

 

 

اول که چه اتفاق هایی که براش نیفتاد...یعنی تو فکر کن از آدم ربایی بگیر تا مکافات های پشت سرش و مریضی و نبرد برای زندگی بهتر و تسلیم نشدن در برابر اکثریت مخالفی که بینشون زندگی میکنه...که اگه یه کمی تا حالاش شل زده بودم در خوشبینانه ترین حالت الان تو خونه ی یکی بودم و احتمالا هم با یه بچه و یا باردار....پس تو ببین چه مقاومتی می خواسته که من در برابر جو یکپارچه های که فکر می کردند این صحیح ترین راهه،ایستادم و الان در این شرایطی که میبینی به سر می برم!!

 

 

 

و این که عید اصلا و ابدا دوست نداره شیراز بمونه چون می دونه اگه اینکار رو بکنه عملا 14 فروردین جنازه اش از درب منزل صادر میشه به جامعه! 

 

و این که اون موقع که آژانس های مسافرتی خودشون رو جر واجر میکردند که تورهاشون فروش بره،پول نداشت و حالا که یه هزینه ای خیلی خیلی معجزه آسا و فرشته وارانه رسیده،آژانس های مسافرتی تاقچه بالا گذاشتن و شدیدا همه تو فیگور هستند !!! 

 

 

زندگیه دیگه.... 

 

 

چند شب قبل داشتم به یه عزیزی می گفتم چقدر دوست دارم یه سوییت تو این 13 روز توی کیش دستم بود و دو تا لباس می نداختم توی چمدون کوچولوی قرمزم و بقیه رو تا خرخره با کتاب پر میکردم و اونوقت میرفتم 13 روز برای خودم....پیاده روی می کردم و بعد هم کتاب می خوندم.... 

 

فقط و فقط این 13 روز رو شب  کلید می نداختم تو خونه ای که هیچکس توش نبود! آرامش بود...شب بود...سکوت بود و من! 

 

اما جور نشد! اینترنتی یه شماره موبایلی هم پیدا کردم که گفت سوییت یک خوابه شبی 200 تومان داره....بعدم گفت حالا که 13 شب می خواهید شبی 160 حساب میکنم! 

 

اگه شبی 100 هم حساب میکرد میشد یه کاریش بکنی! اما غیر این سر به فلک میکشه.... 

 

تازه مطمئن هم نیست! من نمی دونم این طرف کیه اصلا! فقط می دونم یه پسر خوش صدا بود....لابد خوش تیپ هم! و احتمالا پولدار! چون داشت میرفت تو پارکینگ و ریموت ماشینش رو هم روشن کرد! توی کیش هم که ویلا داره مفصل!! 

 

میگم کاش میرفتم با این شرایط!!! زیاد هم بد نیست ظاهرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :))))

 

 

خلاصه این که این آرزو هم محقق نشد و من هنوز به راه آخر که پیدا شدن یه جای خالی توی تور برای یه کشوری حتی گینه ی بیسائوی بی صاحاب هم که باشه امیدوارم! کلا خواستم ازتون خواهش کنم یه انرژی مثبتی چیزی بفرستید!  

وگرنه بعد عید نهالتون خشکیده و مرده و بی ریشه شده!!!همه ی برگ ها و کرک و پرش ریخته،یعنی ریختنش در واقع و هیچی ازش نمونده!! 

 

گفته باشم!!! 

 

 

 

 

خلاصه این که در کل بیایید از همین لحظه مثبت اندیشی و مثبت نگری رو روی خودمون تمرین کنیم و بدونیم که زندگی یه فرصت کوتاهه که ارزش این همه غم و غصه و اضطراب و استرس و ناراحتی و کینه و دشمنی رو نداره! باور کنید که بخش عمده ی آرامش و شادی و رضایت خااطر از زندگی رو در هر شرایط سختی،خودمون هستیم که می تونیم به وجود بیاریم و و ایجاد کنیم! با کمی تمرکز روی بهانه های کوچک خوشبختی و برنامه ریزی برای بهتر زندگی کردن حتی با همین شرایط موجود!! 

 

و البته چون خودم می دونم که دوباره روح مجری رادیو پیام در من حلول کرد، بگذارید که اضافه کنم که : عزیزان(اینو باید خیلی با ناز می خوندین) اتوبان مدرس و بزرگراه همت و کردستان و خیابان  ولیعصر و جمهوری و اینا همه خیلی شلوغ و پلوغ ترافیکه و از خرداد امسال مسیر خیابان پاستور(دفتر اوشون) و خیابان آذربایجان(بیت ایشون) هم خیلی خبراست و کلا خر تو خریه اصلا و خین و خین ریزیه!! تو هم زیاد حرف نزن که همچی گوش ات میبره که خین بیاد!!!!!!

 

 

 

نوشته شده در شنبه 22 اسفند‌ماه سال 1388ساعت 05:05 ق.ظ توسط نهال نظرات (10)